loading...
سیگنال
سیگنال بازدید : 2489 شنبه 08 مهر 1402 نظرات (0)

خدمات سوئیت های این قسمت برج العرب شامل لوازم حمام، استفاده از پارک آبی وایلد وادی، جکوزی، سرویس پیشخدمت، 9 نوع بالش، کانسریج 24 ساعته و … هر تجربه در نوع خود منحصربهفرد است؛ زیرا در هر بازه زمانی حسوحال متفاوتی خواهید داشت.در داخل لانژ با راهپله بزرگ، پنجرههای کف تا سقف، مبلمان لوکس و آبنماهای شیک مواجه خواهید شد. برای بانوان، طبقهای اختصاصی شامل سالن بدنسازی مجهز، کمد و دسترسی به امکانات اسپا در نظر گرفته شده است.استخر و غذاخوری روفتاپ: بهشتی خلوت با پسزمینه فواره دبی را میتوانید در برج خلیفه تجربه کنید. همین طور لازم به ذکر است که انواع نوشیدنی ها در سالن اسکای برای مهمانان در نظر گرفته شده است. برج خلیفه 209 طبقه دارد که 46 طبقه آن زیر منار مخروطی قرار گرفته است. در زمان ساخت برج خلیفه و دیگر پروژههای عمرانی در دبی، بحران اقتصادی باعث شد که کارهای ساختوساز در آستانه تعطیلی قرار بگیرند. پیمانکاران دیگری که به ساخت برج کمک کردند، شامل گروه بلژیکی «Besix» و گروه امارتی «Arabtec» بودند؛ ضمن اینکه «شرکت ساختوساز ترنر» (Turner Construction Company) بهعنوان مدیر پروژه انتخاب شد.منبع عکس: سایت burjkhalifa.aeبرج خلیفه بهطور عمده توسط کارگرانی از جنوب آسیا ساخته شد که به گزارش دیدهبان حقوق بشر، در شرایط بسیار بدی زندگی میکردند و اغلب حقوقی به آنها داده نمیشد. در سال ۲۰۰۸ سرعت کار ساختوساز آسمانخراش بهدلیل بحران اقتصادی کاهش یافت و اگر این مشکلات مالی نبود، برج خلیفه احتمالا تا پایان سال ۲۰۰۸ تکمیل میشد. در نتیجه، بتنریزی تنها در طول شب انجام میشد و در تابستان از یخ برای خنککردن مخلوط بتن کمک میگرفتند.برج خلیفه چند طبقه است؟

Wrestling at the 2020 Summer Olympics - Men's freestyle 86 kg - Hassan Yazdani (IRI) (66) بهترین زمان بازدید از سکوهای تماشای برج خلیفه، صبح زود بین ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر و همین طور قبل از تعطیلی سکوها است که کمترین جمعیت برای بازدید حضور دارند.دبی در طول ماههای آوریل تا اکتبر (فروردین تا مهر) کمترین تعداد گردشگر را دارد و اگر میخواهید در زمان بازدید خود از برج خلیفه با ازدحام جمعیت و ایستادن در صف مواجه نشوید، برنامه سفر خود به دبی را برای این ماهها تنظیم کنید. آکواریوم دبی در 3 طبقه ساخته شده که برای بازدید از آن باید به مرکز خرید دبی مراجعه کنید. در واقع این جاذبه دیدنی در مرکز شهر دبی خودنمایی میکند؛ ناحیهای که در امتداد جاده شیخ زاید واقع شده و یکی از چندین منطقه شهر است که تعداد زیادی آسمانخراش را در خود جای داده است. برخی دیگر از حقایق مربوط به برج خلیفه عبارتاند از:- نمای خارجی برج از ۲۸ هزار و ۲۱۶ پنل شیشهای ساخته شده است که تمیزکاری آنها توسط یک تیم حرفهای ۳۶ نفره در مدتزمان حدود سه ماه انجام میشود.- آلومینیوم بهکاررفته در برج برابر با وزن پنج هواپیمای بوئینگ A380 است.- مصرف برق برج در ساعات اوج مصرف به ۵۰ مگاوات میرسد.- ارتفاع برج خلیفه دو برابر بیشتر از ساختمان امپایر استیت و سه برابر بیشتر از برج ایفل است.- اگر میلگردهای برج را پشت سر هم در یک خط قرار دهند، طول آنها بهاندازه فاصله تهران تا نیویورک میشود.- پارکینگ برج خلیفه برای ۲,۹۵۷ خودرو ظرفیت دارد.- مساحت کل بنای برج ۵۳۰ هزار متر مربع، مساحت بخش تجاری ۲۸ هزار متر مربع و مساحت فضای مسکونی ۱۷۰ هزار متر مربع است.- برج خلیفه رکورد پمپاژ بتن در بلندترین نقطه با ارتفاع ۶۰۵ متر را در اختیار دارد.- برج خلیفه روزانه ۲۵۰ هزار گالن آب مصرف میکند و برق مصرفی آن در روز معادل ۳۶۰ هزار لامپ ۱۰۰ وات است که بهطور همزمان روشن میشوند.- این برج یکی از بناهای کمیاب در جهان است که از آن میتوانید غروب خورشید را دوبار مشاهده کنید؛ یک بار از طبقه پایین و بار دیگر از طبقه ۱۴۸.- درهای برج خلیفه مجهز به سیستم ردیابی باد هستند که مشخص میکنند آیا بازکردن آنها امنیت دارد یا خیر.- پست برق برج خلیفه در طبقه ۱۵۵ قرار دارد که مرتفعترین در جهان محسوب میشود.- برج خلیفه درمجموع ۱۷,۰۰۰ در دارد و مجهز به آسانسور تخلیه اضطراری با طراحی منحصربهفرد در زمان آتشسوزی یا تهدیدهای امنیتی است.- ۱۰۰ طبقه اول آن در زمان بیسابقه ۱۰۹۳ روز ساخته شد که مساوی با ساخت یک طبقه در مدتزمان سه روز است.- برج خلیفه میتواند حداکثر ۳۵ هزار نفر (بهاندازه یک شهر کوچک) را در خود جای دهد.- باغهای زیبای برج خلیفه با گیاهانی آراسته شدهاند که با آبوهوای گرم شهر دبی سازگار هستند.

باید به اطلاع شما برسانیم که اگر قصد دارید از کل مجموعه لگولند دیدن کنید، ممکن است زمان کافی برای بازدید از پارک آبی لگولند را نداشته باشید. در این بخش سکویی وجود دارد که می توانید با کمک تلسکوپ کل شهر را زیر نظر داشته باشید. نکته جالب در مورد آکواریوم لاست چمبرز این است که شما فقط از پشت شیشه های آکواریوم به تماشای این حیوانات نمی پردازید بلکه اگر علاقه مند به شنا و غواصی باشید می توانید با تجهیزات مخصوص در آب شیرجه بزنید و کنار ماهی ها شنا کنید. به این ترتیب، بتنی با تراکم بالا و نفوذپذیری پایین مورد استفاده قرار گرفت. این موزه که به اختصار MOTF نیز نامیده میشود، طبق برنامهریزی سازندگان آن قرار بود در سال 2020 افتتاح شود؛ اما به دلیل همهگیری بیماری کرونا و اینکه پیشبینی میشد در این شرایط باز شدن موزه با استقبال خوبی مواجه نشود، باعث شد زمان افتتاحیه دو سال به تعویق بیفتد. به همین دلیل است که طبقات پایینتر از طبقه ۱۰۸ که شکل Y در آن بیشتر مشهود است، برای هتل و اقامتگاه استفاده میشود و قسمت بالایی که تقریبا بهشکل دایرهای تبدیل میشود، به ادارات اختصاص دارد؛ جایی که افراد در آنجا کار میکنند و باید تمرکز خود را روی کارشان قرار دهند، نه مناظر اطراف! مرکز خرید مورد نظر نه تنها مکانی برای خرید لوازم مختلف است، بلکه می توانید در آن از بخش های تفریحی هم استفاده کنید. گشت و گذار در حیاط موزه: حیاط موزه دبی میزبان قایق های مورد استفاده برای شکار مروارید می باشد. مسافران تور دبی در این شهر به تفریحی و خوشگذرانی می پردازند و از امکانات تفریحی و سرگرمی که وجود دارد لذت می برند.

روم سرویس، استخر سرپوشیده، استخر مناسب کودکان، سونا، جکوزی، باشگاه بدنسازی و مربی شخصی، پخش رویدادهای ورزشی مهم، اجرای زنده موسیقی، تور یا کلاس های آشنایی با فرهنگ محلی و … سلام ببخشید الان توی تور عصر ابن بطوطه هست؟ دور و برش هم کلی کافه و رستوران هست. مرکز خرید دبی مال 1300 فروشگاه و در حدود 200 رستوران و کافه دارد. سرزمین بازی، کافه کورت، خان مرجان و برنامهی رقص نور و صدا از قسمتهای هیجان انگیز این مجموعه محسوب میشود، چرا که سرزمین بازی وافی مال به تماماً از چوب ساخته شده است که در هیچ جای دیگر نمونهی آن را نخواهید. علاوه بر تجربه سقوط از ارتفاع زیاد، قسمت هیجان انگیز آن، زمانی است که از یک آکواریوم پر از کوسه عبور کنید. این رستوران با منوهای نوآورانه و استفاده از بهترین مواد اولیه و ۲۰ سال تجربه سرآشپز «جروم لاگارد» (Jerome Lagarde)، وعده غذایی بهیادماندنی را برایتان تضمین میکند. بی شک استفاده از بهترین مواد نیز در این کیفیت تاثیر دارد. استخرهای برج در طبقات ۴۳ و ۷۶ قرار دارند.منبع عکس: سایت burjkhalifa.aeتعداد طبقات بهحدی زیاد است که از طبقه همکف تا طبقه ۱۶۰ درمجموع ۲,۹۰۹ پله وجود دارد. این آکواریوم در طبقه همکف دبی مال قرار دارد.برج پارک: برج پارک در کنار اپرای دبی و نزدیکی برج خلیفه قرار دارد و طراحی آن بر اساس گیاهی بیابانی به نام «هایمنوکالیس» است و تمام نردهها، نیمکتها و تابلوها تصاویری از برج خلیفه و گل مذکور را نشان میدهند.

ساخت پیست اسکی دبی با توجه به هوای گرم و بیابانی دبی، یکی از اقدامات سخت و هیجان انگیز بود که توجه گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیا را به خود جلب کرد. در این قسمت به چندین بخش دسترسی خواهید داشت: Dabangg صحنه های دراماتیک، اکشن و هیجان انگیز فیلم هستند تا با شخصیت های بد داستان مبارزه کنید. ۱- Crossroads: اجراهای موسیقی و رقص این قسمت شما را به عصر طلایی فیلم های بالیوودی می برند و با رقص های پر شور خیابانی، دنیایی از شادی را برایتان خلق می می کنند. دبی به خاطر سواحل زیبایش و صحراهای طلایی اسرارآمیزش گردشگران بسیاری را در طول سال جذب می کند. این شرکت بهعنوان یکی از بزرگترین توسعهدهندههای املاک در امارات متحده عربی، توسعه بسیاری از آسمانخراشهای دبی را در دست داشته است و اکنون روی بلندترین سازه بعدی جهان موسوم به «برج کریک دبی» کار میکند. مسابقه اسبدوانی دبی با جایزه یک میلیون دلاری یکی از تفریحات دبی است که سالانه علاقهمندان این ورزش را از سراسر جهان دور هم جمع میکند. فضای این نمایشگاه با چراغهای نئون بسیار نورانی و درخشان است و گردشگرانی که در این مکان هستند به معنای واقعی کلمه سفری به دور دنیا دارند. در هر رده سنی که باشید چه بزرگسال و چه کودم به راحتی می توانید از امکاناتی که در این مجموعه وجود دارند استفاده نمایید و نهایت لذت را از بازه زمانی حضورتان ببرید. این مجموعه 250 هزار مترمربع است و در آن 25 نوع سرسره متفاوت وجود دارد. به عبارتی میتوان گفت غذاهایی متناسب با هر نوع ذائقهای را میتوان در مجموعه این رستوران را سفارش داد. یکی دیگر از بازی های گران قیمت در این مجموعه Honolo-Loop نام دارد.این بازی که دارای ظرفیت 20 نفره است شما را در ارتفاع 63 متری بالا برده و در این ارتفاع می چرخاند.

سرسره های این پارک یکی از بهترین سرگرمیهای آن است و شدت هیجان و شادی بی نظیر آن را در کم تر مکان تفریحی می توان تجربه کرد. شاید تصور اینکه در دل شهر دبی خیابان های اصیل هندی را ببینید، باورنکردنی باشد اما اینجا می توانید از طریق تونل ۳ بعدی به رئیس مافیا Don بپیوندید و هیجان بزرگی را تجربه کنید و در پایان برای بازسازی صحنه موزیکال فیلم های هندی سوارِ قطارهای رمانتیک هندی در “Mumbai Chowk” شوید. برای خرید در یکی از لوکس ترین مرکز خرید های دبی حتما باید پول زیادی خرج کنید ولی حتی اگر قصد خرید هم ندارید به دبی مال سر بزنید، چون حتی گشت زدن در این مرکز خرید هم هیجان انگیزه ! این مرکز خرید با 430 فروشگاه و انواع سرگرمیهای خلاقانه یکی بهترین گزینههای خرید ارزان در دبی است. عکاس: ناشناسدبی مال: این مرکز خرید با بیش از ۲۰۰ رستوران و کافه، ۱۳۰۰ فروشگاه و حدود ۸۰ میلیون بازدیدکننده سالانه، یکی از برجستهترین مراکز خرید دبی است. اسکی دبی در مجموعه امارات مال، یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیا واقع گردیده است. سوق دبی مال، در طبقه همکف قرار گرفته است. یکی از نمونههای آن هم رستوران مدیترانهای آرمانی است که رد طبقه همکف برج قرار گرفته است. دبی مال با مساحت ۱,۲۰۷,۲۳۹ متر مربع که حدود ۵۰ زمین فوتبال را پوشش میدهد، بهعنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید جهان شناخته میشود. در کنار کوه برفی، پارک برفی قرار گرفته است که دارای محوطه بازی به مساحت 3000 هزار متر مربع می باشد و از برج های مخصوص بالا رفتن، سورتمه و Ice surrender، تئاتر سه بعدی، سرسره و اسنوبال شوتینگ، تشکیل شده است.

همچنین دکل ارتباطات تلویزیونی و رادیویی در سال ۲۰۰۷ به برج افزوده شد.منبع عکس: سایت som.comبرج خلیفه که از بتن مسلح و روکش شیشهای ساخته شده، از سه عنصر تشکیل شده است که در اطراف یک هسته مرکزی قرار گرفتهاند. هر بال Y شامل هسته بتنی با عملکرد بالا و ستونهای محیطی میشود که از طریق یک هسته مرکزی ۶ ضلعی، سایر بالها را تقویت میکند. دیوارهای راهرو از هسته مرکزی تا نزدیک انتهای هر بال امتداد مییابند و به دیوار ضخیمی ختم میشوند. به این ترتیب، معماری منحصربهفردی به وجود آمد که علاوه بر زیبایی، در دفع فشارهای جانبی ناشی از وزش باد موثر عمل میکند.بهطور کلی، هندسه دقیقی در برج اعمال شده است تا همه عناصر ستون و هسته مرکزی را تراز میکند. سوئیت منحصربهفردی با ۳۹۰ متر مربع مساحت در طبقه ۳۹ وجود دارد که شخصا توسط جورجو آرمانی طراحی شده است. کوچکترین سوئیت ۱۶۹ متر مربع و بزرگترین آن ۷۸۰ متر مربع میباشد. با رفتن به این پارک آبی همانگونه که می توانید متوجه شوید به صورت یخ زده مانند و سفید میباشد و بسیار زیبا می باشد. مهندسان با ایجاد ۳۳ حفره عمیق، به بررسی ویژگیهای زمین محل احداث برج خلیفه پرداختند و متوجه شدند که زمین برج از ماسهسنگ، لایسنگ و سنگ گچ تشکیل شده است.در نهایت فونداسیون ساختمان با ۵۰ متر عمق زده شد و ساخت برج با قرارگیری ۱۹۲ شمع با قطر ۱٫۵ متر در زمین ادامه یافت. منار مخروطی نهتنها برج خلیفه را بهعنوان بلندترین سازه جهان مطرح کرد؛ بلکه بخشی جداییناپذیر از طراحی کلی برج است که برج را تکمیل میکند. ضمن اینکه هرچه ارتفاع بیشتر میشود، شدت وزش باد افزایش مییابد که کار را خطرناک میکند. این سازه ابتدا از روی یک سطح صاف بالا میرود و سپس در هر طرح مارپیچی، عقبنشینیهایی دارد که باعث میشود، حجم برج بهتدریج کاهش یابد.

پیست اسکی دبی با ۵ مسیر اسکی به طول ۴۰۰ متر که نقطه شروع و پایانش به اندازه یک ساختمان ۲۰ طبقه ارتفاع دارد. با وجودی که این برج ۸۲۸ متری، ۲۴ هزار پنجره دارد؛ تمیزکردن شیشههای آن فقط برعهده تیمی ۳۶ نفره است.عکاس: ناشناستست باد: تاثیر دودکش، پدیدهای است که روی طراحی سازههای بسیار بلند اثر میگذارد و بهخاطر تغییر فشار و دما در ارتفاع رخ میدهد. این تستها طیف گستردهای از آزمایشهای اولیه برای تعیین هوای بادی دبی تا مدلهای بزرگ تحلیل سازهای، تستهای فشار نما، تجزیه و تحلیل خرداقلیمی اثرات در تراسها و اطراف پایه برج را در بر میگرفت.آثار هنری: بیش از ۱۰۰۰ اثر هنری از هنرمندان برجسته خاورمیانه و بینالمللی در برج خلیفه و اطراف بلوار محمد بن راشد را آراستهاند. تعداد زیادی از آثار هنری هنرمندان جهان در این ساختمان گردآوری شده است. شرکت عمار بسیاری از آثار هنری را بهطور خاص برای ادای احترام به روح هماهنگی جهانی سفارش داده بود. آنها در شرایط خطرناکی کار میکردند که باعث مرگومیر و جراحت بسیاری از آنها شد.عکاس: ناشناسهر سال نمایش آتشبازی یا نمایش لیزری در برج خلیفه در شب سال نو برگزار میشود که هزاران نفر را جذب میکند؛ ضمن اینکه میلیونها نفر همزمان بهصورت آنلاین به تماشای آن مینشینند.

سیگنال بازدید : 207 پنجشنبه 06 مهر 1402 نظرات (0)

معرفی Yokogawa، ASCO و IFM

پودر جانبی

Yokogawa Electric Corporation یک شرکت ژاپنی شناخته شده در زمینه تجهیزات و سیستم های اندازه گیری و کنترل صنعتی است. این شرکت در سال 1915 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در توکیو، ژاپن قرار دارد. Yokogawa در صنایع مختلفی فعالیت می کند و به عنوان یکی از پیشروان جهان در تجهیزات اندازه گیری و کنترل شناخته می شود.

محصولات و خدمات اصلی یوکوگاوا شامل انواع سنسورها، فرستنده ها، اتوماسیون صنعتی، سیستم های اطلاعاتی، سیستم های کنترل فرآیند و تجهیزات مربوط به کنترل و اندازه گیری فرآیندهای صنعتی است. این محصولات و خدمات به طور معمول در صنعت نفت و گاز، صنعت پتروشیمی، صنایع مختلف تولیدی، تولید برق و سایر صنایع استفاده می شود. Yokogawa برای کمک به مشتریان برای بهبود عملکرد و کارایی فرآیندهای صنعتی به فناوری پیشرفته و تجهیزات پیشرفته متکی است. و به طور گسترده در سراسر جهان شناخته شده است.

مخزن تحت فشار چیست؟

فرستنده فشار یک دستگاه الکترونیکی است که برای اندازه گیری و انتقال اطلاعات مربوط به فشار در فرآیندهای صنعتی و سیستم های کنترل استفاده می شود. این فرستنده ها عمدتاً در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، خودروسازی، تولید برق و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. وظیفه اصلی فرستنده فشار تبدیل فشار فیزیکی به سیگنال الکتریکی قابل انتقال و ارسال این سیگنال به سیستم برای کنترل و نمایش است.

ویژگی های مهم ترانسمیترهای فشار عبارتند از:

1. اندازه گیری دقیق: مبدل های فشار معمولا دقیق هستند و قادر به اندازه گیری فشار با دقت بالایی هستند.

2. تبدیل به سیگنال الکتریکی: این فرستنده ها فشار را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کنند که می تواند به سیستم های کنترل و نمایش ارسال شود.

3. استحکام مکانیکی: ترانسمیترهای فشار باید در شرایط محیطی شدید به ویژه در محیط های خطرناک مانند جوهای انفجاری مقاومت کنند.

4. مطابقت با استانداردها: این فرستنده ها باید با استانداردهای صنعت مربوطه (مانند استانداردهای ANSI یا ISA) مطابقت داشته باشند.

5. قابلیت ارسال داده: فرستنده های فشار معمولا دارای امکانات خروجی برای کمک به ارسال داده های فشار به سیستم های کنترل و نمایش هستند.

استفاده از ترانسمیترهای فشار به کنترل دقیق فرآیند و اندازه گیری مداوم فشار در صنایع مختلف کمک می کند و اطلاعات مهمی را برای تصمیم گیری صحیح در فرآیند تولید فراهم می کند.


شرکت ASCO یکی از معتبرترین تولید کنندگان و تامین کنندگان سیستم های کنترل هوا و گاز در صنایع مختلف می باشد. این شرکت در سال 1910 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در فلورانس، نیوجرسی، ایالات متحده است. ASCO بخشی از شرکت امرسون الکتریک است. بودن.

محصولات اصلی ASCO شامل شیر برقی انتخابی و تابلوهای کنترل جریان هوا و گاز، شیرهای کنترل و انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی برای کاربردهای مختلف می باشد. این محصولات در مصارف مختلفی از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، صنعتی، خودروسازی، آب و فاضلاب، مواد غذایی و آشامیدنی و غیره کاربرد دارند. http://khouznews.ir/fa/news/280425

ASCO به دلیل کیفیت بالا، کنترل دقیق جریان و فشار و فناوری پیشرفته در تجهیزات خود، در سطح جهانی به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای سیستم های کنترل هوا و گاز شناخته شده است. این دستگاه ها برای بهبود کارایی فرآیند و کاهش هزینه ها در صنایع مختلف ضروری هستند.

پتروشیمی چیست؟

پتروشیمی به صنعتی گفته می شود که در آن نفت و گاز طبیعی استخراج و برای تولید مواد شیمیایی فرآوری می شود. از این مواد شیمیایی برای ساخت محصولات شیمیایی مانند پلاستیک، پلیمر، رزین، صابون، نگهدارنده، کود، قطعات الکترونیکی، داروسازی و سایر مواد شیمیایی صنعتی استفاده می شود.

عمده ترین مواد اولیه مورد استفاده در صنعت پتروشیمی نفت خام و گاز طبیعی است. این مواد خام از طریق فرآیندهای شیمیایی در کارخانه های فرآوری به تجزیه و تحلیل های مختلف تبدیل می شوند تا مواد شیمیایی مورد نیاز تولید شود. از مهمترین فرآیندهای پتروشیمی می توان به پلیمریزاسیون، کراکینگ، تصفیه گاز، رفرمینگ متان و بسیاری دیگر اشاره کرد.

صنعت پتروشیمی در صنایع دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا محصولات شیمیایی تولید شده در این صنعت نقش مهمی در تولید محصولات مختلف زندگی روزمره دارند. این صنعت به‌عنوان یکی از بخش‌های کلان اقتصادی در کشورهای مختلف، به اشتغال‌زایی و درآمدزایی کلان اقتصادی کمک کرده است.

شرکت ifm

IFM (IFM electronic GmbH) یک شرکت معتبر آلمانی است که در ماشین آلات صنعتی و ماشین آلات صنعتی تخصص دارد. این شرکت در سال 1969 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر اسن آلمان قرار دارد. IFM به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو ماشین آلات صنعتی در جهان شناخته شده است و محصولات خود را در بیش از 70 کشور جهان عرضه می کند.

محصولات IFM شامل انواع سنسورها مانند سنسور فشار، سنسور دما، سنسور جریان، سنسور لرزش، سنسور تشخیص مواد و اشیا، سنسورهای مکانیکی و الکترونیکی، تجهیزات اتوماسیون صنعتی، سیستم های کنترل و نمایشگر و سایر محصولات مرتبط با اتوماسیون صنعتی می باشد.

این محصولات IFM به مهندسان و تکنسین‌ها در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، ماشین‌آلات، مواد غذایی و آشامیدنی، نفت و گاز، فلزات، مواد شیمیایی و دارویی و تولید برق کمک می‌کنند تا فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت را بهبود بخشند.

IFM به عنوان یک شرکت قابل اعتماد و نوآور در اتوماسیون صنعتی و سنسورهای صنعتی شناخته می شود و بر توسعه فناوری های پیشرفته و ارائه راه حل های نوآورانه برای مشتریان تمرکز دارد.

سنسور فشار چیست؟

سنسور فشار وسیله ای الکتریکی یا مکانیکی است که برای اندازه گیری فشار یک محیط و تبدیل آن به سیگنال الکتریکی یا مکانیکی استفاده می شود. این سنسورها در صنایع مختلف از جمله صنعت خودروسازی، صنعت نفت و گاز، صنایع پزشکی، صنایع هوافضا، تجهیزات HVAC (گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع) و صنایع الکترونیک کاربرد دارند.

سنسورهای فشار معمولا دارای عناصر حساس به فشار هستند که تغییرات فشار را اندازه گیری می کنند و این تغییرات را به سیگنال های الکتریکی یا مکانیکی تبدیل می کنند. عناصر حساس به فشار می توانند انواع مختلفی داشته باشند. از جمله پیزوالکتریک، پیزوالکتریک، انرژی خورشیدی، سلول فتوولتائیک، غشای نیمه نازک و غیره.

برخی از عملکردهای مهم سنسورهای فشار عبارتند از: http://khouznews.ir/fa/news/280420

1. دقت: توانایی اندازه گیری فشار با دقت در یک محدوده مشخص.

2. محدوده اندازه گیری: محدوده فشاری که سنسور می تواند اندازه گیری کند.

3. توضیحات: سیگنال خروجی دستگاه که معمولا ولتاژ یا جریان الکتریکی است.

4. مقاومت محیطی: سنسور در برابر عواملی مانند دما، فشار بالا، رطوبت و غیره مقاوم است.

5. سرعت پاسخ: زمانی که سنسور به تغییرات فشار واکنش نشان می دهد.

6. قابلیت اتصال: سنسور را می توان به طور مستقیم به سیستم های کنترل و نمایش متصل کرد.

سنسورهای فشار برای کنترل فرآیند و اندازه گیری فشار در کاربردهای مختلف صنعتی و تکنولوژیکی مهم هستند.

سیگنال بازدید : 32 سه شنبه 04 مهر 1402 نظرات (0)

تبادل اینستاگرام پاسخ دقیق به این سوالات میتواند به شما در ایجاد محتوای درست در اینستاگرام و حتی فروش محصول کمک کند. برای بسیاری از حسابها، این به معنای پاشیدن پستهایی است که به طور قانونی برای ایجاد لبخند به چهره فالوورها و ایجاد روابط با مشتری طراحی شدهاند. رفتار شما با مشتری، محتوایی که پست میکنید، اطلاعاتی که ارائه میکنید، تعاملی که با مشتری دارید و … خرید فالوور اینستاگرام به دو روش ایرانی و واقعی هدفمند انجام می شود جهت افزایش فروش محصولات , معرفی خدمات و اعتماد سازی مشتریان خود , نیاز به افزایش فالوور اینستاگرام دارید تیم مارکتینگ 98 با توجه به تعداد سفارش های شما , فالوورهای خریداری شده رو به صورت تضمینی به پیچ اینستاگرامی تان اضافه خواهد کرد . افزایش فالوور اینستاگرام کار سختی نیست برای اینکه فالوور اینستاگرام خود را در مدت کمی افزایش دهید باید برنامه ریزی داشته باشید. برای اینکه تحلیل خود را یک قدم جلوتر ببرید، برند شما باید روی ابزارهای تحلیل اینستاگرام سرمایه گذاری کند. خیلی از کسب و کارها و صاحبین پیج های اینستاگرام تمایل دارند با سرعت بیشتری، پیجشان افزایش فالوور داشته باشد و به همین خاطر به خرید فالوور فیک اینستاگرام روی می آورند. با این استراتژی به راحتی می توانید فالوور اینستاگرام خود را در مدت کوتاهی افزایش دهید.

اگر از برچسب و هشتگ های مناسب استفاده کنید افزایش فالوور اینستای خود را در مدت کوتاهی مشاهده خواهید کرد. مسیری که افزایش فالوور در بازاریابی و فروش بیشتر شما باز می کند را در هیچ روش دیگری نمی توانید پیدا کنید. استفاده از نرم افزارها یا سرویسهای رباتیک که در اینستاگرام گشت و گزار می کنند و افرادی را به طور تصادفی فالو می کنند تا مدتها بسیار رواج پیدا کرده بود. بیشترین زمانهایی که کاربران در اینستاگرام هستند ساعتهای 10 تا 12 صبح، 16 تا 18 و 20 تا 22 است. میزان درآمدزایی از فروش فالوور و لایک اینستاگرام دائمی و همیشگی است. روشهای کمکی بسیاری وجود دارند که میتوانید به وسیله آنها به سرعت تعداد فالوورهای خود را به میزان دلخواه خود برسانید. فالوورهای اینستاگرام آنچنان اهمیت بالایی دارند که بسیاری از کسب و کارها برای افزایش تعداد فالوورهای خود، از روشهای نوین مانند برنامه افزایش فالوور اینستاگرام استفاده میکنند. فراموش نکنید که کمک گرفتن از مشاوران اینستاگرامی برای افزایش جذابیت مطالب بسیار کمک کننده است. در زمانی که پستی ارسال می کنید فراموش نکنید هشتگ مربوط به پست را در قسمت توضیحات وارد کنید. از اینجای کار متوجه می شویم که باید رویکرد جدیدی داشته باشیم و از روش های اصطلاحا ارگانیک برای برقراری تعامل بیشتر و جذب فالوور اینستاگرام بهره ببریم.

واضح است که برای شناخته تر شدن و دیده تر شدن یک صفحه در اینستاگرام باید با فالوور های نسبتا مناسبی معرفی شود. فالوورها کاربرانی هستند که صفحه شما را دنبال کرده و از مطالب درج شده در صفحه شما استفاده میکنند. ما در طول این دوره نحوه راه اندازی وبسایت فروش آنلاین فالوور و لایک اینستاگرام و نحوه اتصال به سرور اینستاگرامی را به شما آموزش می دهیم. شما می توانید با بررسی اینسایت اینستاگرام خود زمان فعالیت و آنلاین بودن فالوورهای خود را شناسایی کنید و برای زمان انتشار پست ها از آن ایده بگیرید. توصیه ما به شما تهیه یک استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام و برنامهریزی مناسب برای انتشار محتوا است. اما در برخی موارد ممکن است دارای فالوور های فیک اینستاگرام باشید و از آن اطلاع نداشته باشید. ۹. اگر نیاز داشتید بعد از بررسی پیامهای دایرکت یک پیغام را حذف کنید، میتوانید از مطلبی که در آن حذف دایرکت های اینستاگرام توضیح داده شده است استفاده کنید. در ادامه به بررسی بهترین روشهای افزایش فالوور، به ویژه استفاده از برنامه افزایش فالوور اینستاگرام خواهیم پرداخت. در ادامه به بررسی بیشتر این روش خواهیم پرداخت. همچنین بخشهایی در این سایت در نظر گرفته شده است که به کاربران اجازه میدهد بدون پرداخت حتی یک ریال صاحب فالوور، لایک یا کامنت شود.

بدون اینکه نیاز باشه به ازای تبلیغات و بهره ای که از این محصولات می برین هیچ هزینه اضافی پرداخت کنین. زمانی که بخواهید از تبلیغات اسپانسری اینستاگرام استفاده کنید، این نکته اهمیت پیدا می کند. اینستاگرام با توجه به ماهیت بصری خود، بستری بسیار مناسب برای فعالیت کسب و کارها و ارائه محصولات و خدمات گوناگون است؛ که کسب و کارها و مشاغل گوناگون میتوانند با استفاده از اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام حرفه ای، مخاطبان و مشتریان خود را افزایش داده و به سرعت به درآمدی مناسب برسند. به همین دلیل بسیاری از کسب و کارهای اینستاگرامی از روشهای کمکی برای افزایش تعداد فالوورهای صفحه خود استفاده میکنند. روشهای بسیار گوناگونی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. این مطلب برای کاربرانی که قصد دارند کار با ربات اینستاگرام های فالوو را شروع نمایند آماده شده است تا به راحتی با دنبال کردن مراحل ساده این آموزش بتوانند نسبت به افزایش فالوور اینستاگرام خود اقدام نمایند. ۱. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید (اگر لازم است وارد حساب کاربری خود شوید) و روی آیکن پروفایل در منوی پایینی بزنید تا وارد پروفایل شوید. یکی از بهترین و رایجترین این روشها، استفاده از برنامه افزایش فالوور اینستاگرام است. در واقع با خرید فالوور فوری از سایت فالوجت می توانید افزایش فالوور فوری و واقعی داشته باشید.

همین مسئله باعث می شود تا پس از مدتی با همین تکنیک فالوورهای زیادی جذب کرده باشید و پس از آن می توانید فالوورهای فیک صفحه اینستاگرام خود را حذف کنید. کافی است که از طریق منو، گزینه ی دانلود از اینستاگرام را بزنید و آدرس پست یا استوری مد نظر خود را وارد کنید تا محتوا برای شما دانلود شود. کافی است که محصول مد نظرتان را از صفحهی اصلی این اپلیکیشن انتخاب کنید، نام کاربری یا نام پست مد نظرتان را وارد و هزینهی آن را بپردازید. بهترین استراتژی که شما میتوانید از آن بهره برداری کنید تا تعداد فالوور های زیادی را داشته باشید خرید فالوور میباشد. از شبکه های اجتماعی حتما باید با برنامه ریزی منظم و به صورت مناسب استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. تمام این اطلاعات باعث می شود با یک برنامه ریزی منظم پیروان و دوستداران خود را درگیر پیج اینستاگرام خود کنید و پست هایی را منتشر کنید که طرفداران زیادی دارند. این شبکه اجتماعی و اینستاگرام مارکتینگ در ایران طرفداران زیادی دارد. یکی از شرطهای اصلی افزایش فالوور در اینستاگرام این است که به بهترین و علمیترین شکل ممکن از هشتگ استفاده کنید. شناخت کامل کسب و کار و تجزیه تحلیل آن اولین قدم برای افزایش فالوور واقعی است. هرچند شما پست های متعدد به صورت تصویر ارسال کنید اما توضیحی برای آن نداشته باشید، ارتباط شما با فالوورها برقرار نمیشود.

داشتن یک سبک خاص و منحصر به فرد برای پیجتان کمک زیادی می کند تا مخاطبان تعامل بیشتری با پیج اینستاگرام شما برقرار کنند. این صفحات، همیشه به دنبال افزایش دنبال کننده اینستاگرام خود هستند تا بتوانند برندشان را به افراد بیشتری معرفی کنند و ذهنیت مخاطبان را نسبت به برندشان بهبود دهند. دراینصورت می توانید از برنامه تشخیص فالوور فیک اینستاگرام استفاده کنید که در این مقاله با آن ها شما را آشنا کردیم تا بتوانید با استفاده از این نوع وبسایت ها و برنامه ها فالوور های فیک خود را از فالوور های واقعی تشخیص دهید و در ارتقا و بهبود پیج خود در اینستاگرام سهیم باشید. این چرخه به شما کمک می کند تا فالورهایی مرتبط با حوزه ی فعالیت خود جذب کنید. ربات های اینستاگرام به منظور صرفه جویی در زمان و به صرفه کردن و استفاده درست و دقیق از کاربران و صفحه های کاربری مشابه است که به مدیران صفحات کاربری کمک میکنند. چه بخواهید محصولی بخرید یا بفروشید، چه بخواهید در یک موضوع خاص اطلاعاتی را کسب کنید و چه بخواهید بخندید یا گریه کنید، همهی اینها در اینستاگرام اتفاق میفتد. می توانید با ابزار تجزیه و تحلیل اطلاعاتی در مورد سن، جنسیت و محل سکونت دنبال کنندگان در این شبکه اجتماعی را به دست آورید. همچنین بهتر میتوانید رفتار مخاطبهای خود را با ابزار Insights بررسی کنید. شما هم میتوانید از این شبکه اجتماعی برای معرفی بهتر خود و همچنین ارتباط بیشتر با مخاطبان استفاده کنید.

جواب مثبت است. شما به منظور خریدن فالووری با تیک آبی اینستاگرام میتوانید به سایت ایرانی لایک رفته و در آنجا اقدام به خرید بفرمایید. اولین اصلی که باید به هنگام فعالیت در اینستاگرام به یاد داشته باشید، ارزش محتوا و تصاویر صفحه شماست. با توجه به نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام، اگر بتوانید با کاربران و همکاران خود ارتباط بیشتری داشته باشید، میتوانید توجه مخاطبان بیشتری را به کسب و کار خود جلب کرده و تعداد فالوورهای صفحه خود را افزایش دهید. به همین دلیل توصیه ما به شما استفاده از برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام معتبر و قابل اطمینان در این زمینه است. اگر صفحه ای در اینستاگرام دارید و می خواهید فالوورهای واقعی خود را افزایش دهید، ❤️ می توانید از روش ها و ترفندهای مختلفی استفاده کنید. امکانات و ویژگی های منحصر به فرد اینستاگرام باعث افزایش فالوور ارزان و حضور قابل توجه صاحبان کسب و کار در آن و تبدیل شدنش به سریع ترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است که بر اساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۷ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سود آوری است. بسیاری از برندهای مشهور در دنیا زمان زیادی را با کارشناسان زبده وقت صرف کرده اند تا یک نام منحصر به فرد که در ذهن مخاطب نقش ببندد را انتخاب کنند. ربات های اینستاگرامی ایده بسیار جذاب و خوب و کارآمدی برای مدیران صفحه های کاربری میباشند و برای مدیرانی که وقت کافی را ندارند که صرف صفحه کاربری خود کنند کارایی عالی ایی دارد. اگر بودجه کافی دارید، میتوانید برای تبلیغ برند خود با اینفلوئنسرهایی که در حوزهٔ مرتبط با کسبوکار شما فعالیت دارند، همکاری کنید. اگر شما در زمینههایی مانند آموزش، مشاوره، یا هنر و سرگرمی فعالیت دارید، میتوانید محتواهای انتزاعی تولید کنید.

بسیاری از کاربران نیز علاوه بر سرگرمی و گذران وقت، از پیشنهادهای ارائه شده به وسیله کسب و کارها استقبال کرده و از خدمات و محصولات اینستاگرامی استفاده میکنند. بسیاری از کاربران بخش بسیار زیادی از زمان خود را به گشت و گذار در اینستاگرام میپردازند؛ اما این شبکه اجتماعی تنها اسبابی برای سرگرمی و گذران وقت نیست؛ کسب و کارهای بسیاری از اینستاگرام برای افزایش درآمد و توسعه کار خود نیز استفاده میکنند. تعداد فالووینگ بالا: اکثر افرادی که دنبال جذب فالوور فیک برای اینستاگرام خود هستند و قصد حضور حرفه ای در اینستاگرام را ندارند شروع می کنند به کم هزینه ترین روش ممکن تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند که دم دستی ترین کار فالو آنفالو کردن است که خوب به تدریج تعداد فالووینگ های آنها بالا می رود پس به اکانت هایی که تعداد فالووینگ بالا دارند مشکوک شوید. این نوع اکانت ها با سرعت بالا ساخته می شوند. قبل از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، از تنظیم بودن شماره موبایل بر روی اکانت خود اطمینان حاصل کنید تا عملیات ارسال کد از سمت اینستاگرام به درستی انجام شود. کمبود فضا در نشان دادن تعداد فالوورها، باعث شده تا اینستاگرام از این نمادها استفاده کند. اما از نظر کیفی و با توجه به عملکرد این فالوورها میبینید که اغلب این فالوورها، فالوورهای فیک هستند که هیچ فعالیتی در صفحه شما انجام نمیدهند و اگر هم معدود فالوور واقعی در میان آنها باشد، با شما تعامل دو جانبه ندارند.

سیگنال بازدید : 465 دوشنبه 03 مهر 1402 نظرات (0)


احتمالا بارها از زبان متخصصان شنیده اید که برای جلوگیری از عفونت قارچی در ناحیه تناسلی باید پس از توالت خود را به خوبی خشک کنید تا محیط گرم و مرطوبی برای رشد قارچ ها در این ناحیه ایجاد نشود. باریک بین، متخصص پوست و هیأت علمی دانشگاه در این باره روی سکه صحبت می کند و توصیه ها و هشدارهایی در این زمینه دارد که باید مطالعه شود.

** دلیل توصیه شما برای عدم استفاده از دستمال کاغذی برای خشک کردن ناحیه تناسلی چیست؟

- ناحیه تناسلی یکی از حساس ترین نواحی پوست است که با هر نوع محرک خارجی مانند دستمال کاغذی می تواند به سرعت و به شدت تحریک شود. متأسفانه بسیاری از خانم ها عادت وسواسی دارند که ناحیه تناسلی خود را بعد از رفتن به توالت خشک می کنند که می تواند مشکلات پوستی مختلفی را در ناحیه تناسلی آنها ایجاد کند.

چه مشکلی

- مهم ترین مسئله این است که مواد و ترکیبات موجود در دستمال کاغذی  تواات عمده  جزو عوامل حساسیت زا هستند. این حساسیت با استفاده از عطرهای مختلف در بافت ها تشدید می شود. افراد مبتلا به آلرژی های پوستی باید با خشک کردن پوست خود با استفاده از دستمال کاغذی مقابله کنند که باعث بدتر شدن وضعیت پوست در ناحیه تناسلی می شود.

در واقع چنین افرادی به دلیل تماس با دستمال کاغذی و حساسیت به مواد داخل آن دچار اگزمای تماسی آلرژیک می شوند. این زنان در دوره های پریود به دلیل تشدید آلرژی خود با شکایت از سوزش، خارش، قرمزی، خشکی و التهاب در ناحیه تناسلی به پزشک مراجعه می کنند و نمی دانند که درمان مشکلشان صرفاً با حذف ماده حساسیت زا است. دستمال کاغذی است ، اتفاق خواهد افتاد.

** آیا این بدان معناست که تنها مشکل استفاده از دستمال کاغذی  باباسلمان برای خشک کردن، ایجاد حساسیت است؟

- نیستند. متأسفانه برخی از خانم ها عادت دارند تمام قسمت های اندام تناسلی به خصوص داخل و مخاط را با دستمال خشک کنند که بیشتر شبیه وسواس است تا تمیزی. با گذشت زمان تماس مکرر بافت ها با غشای مخاطی اندام تناسلی منجر به ضایعاتی شبیه به زگیل تناسلی می شود.

**در مورد این ضایعه پوستی بیشتر توضیح می دهید؟

- آره؛ این روزها بسیاری از زنان با شکایت از وجود توده های کوچک به شکل پوست در لبه های دستگاه تناسلی (ناحیه ای که مخاط تناسلی را شامل می شود) به پزشک مراجعه می کنند. این ضایعات که بدون درد، سوزش یا سوزش هستند و به هیچ وجه قابل انتقال نیستند، «پاپیلوماتوز» نامیده می شوند. پاپیلوماتوز اغلب با هم و پشت سر هم قرار دارد و تماس با داروهایی مانند استفاده از دستمال کاغذی باعث ایجاد یا افزایش تحریک می شود.

**آیا راهی برای درمان این زخم های تناسلی وجود دارد؟

- بله، خوشبختانه، پاپیلوماتوز اغلب به مرور زمان از بین می رود و زمانی که استفاده از دستمال کاغذی برای خشک کردن ناحیه تناسلی خود را متوقف کنید. به همین دلیل برای از بین بردن این ضایعات پوستی نیازی به استفاده از روش های تهاجمی یا غیرتهاجمی نیست و خطر انتقال پاپیلوماتوز به همسر و در صورت زایمان طبیعی به نوزاد وجود ندارد.

سیگنال بازدید : 283 سه شنبه 28 شهریور 1402 نظرات (0)


سایپا دستگاه جدید Quick GX را با طراحی بسیار زیبا و منحصربفرد روانه بازار کرده است. این خودرو تفاوت چندانی با سایپان های قبلی ندارد، اما باز هم قبل از خرید باید ویژگی های آن را بررسی کنید تا بدانید آیا این خودرو برای شما مناسب است یا خیر. به سرعت در مدل های مختلف تولید می شود. در این مقاله به ویژگی های دستگاه Fast GX می پردازیم. اگر می خواهید در مورد آن بدانید، تا پایان کارمادیو بمانید.

شرکت سایپا خودرویی جدید با طراحی بسیار زیبا و منحصربفرد به نام Quick GX روانه بازار کرده است. این خودرو تفاوت چندانی با مدل های قبلی خودروهای سایپا ندارد، اما در هر صورت قبل از خرید باید ویژگی های آن را به طور کامل بررسی کنید، آیا این خودرو برای شما مفید خواهد بود؟ کوییک در مدل های مختلف تولید می شود. در این مقاله به بررسی ویژگی های Quick GX می پردازیم. اگر می خواهید این را یاد بگیرید تا انتها با کارمادیو همراه باشید.

این خودرو برای اولین بار در سال 1396 با مشخصات فنی سایپا و تیبا و موتور M15 وارد بازار شد و به دست مشتریان رسید. تا به امروز انواع و اقسام مختلفی از این خودرو به بازار عرضه شده است که از آن جمله می توان به سرعت معمولی، کوییک اس، کوییک اس پلاس، کوییک تمام اتوماتیک، سرعت اتوماتیک، کوییک گیر آر، کوییک آر، کوییک جی ایکس و ... اشاره کرد.

خودروی کوئیک جی ایکس خودرویی جدید از شرکت سایپا است که امکانات بیشتری نسبت به کوییک اس دارد، تغییرات مربوط به ظاهر و قطعات فنی است، البته تغییرات در قسمت های فنی نسبتاً کم است. مدل های مختلفی از خودروهای سریع با تغییرات در بازار وجود دارد که اگر قصد خرید یکی از این مدل ها را دارید باید با ویژگی های هر یک از آنها آشنا شوید.

بررسی سریع GX Expert

شکل خودروهای Kwik GX و Kwik S یکسان است و تغییرات زیادی در داخل آن مشاهده نخواهید کرد. جلوپنجره و جلوی خودرو کمی تغییر کرده و ظاهر آن نیز نسبت به سایر مدل های کویکس کمی تغییر یافته است. اما وقتی وارد کابین GX می شویم، متوجه 3 تغییر عمده نسبت به کوییک های معمولی می شویم که عبارتند از:

طراحی دکمه های سمت چپ فرمان را تغییر داد

ادغام صفحه نمایش کیلومتر با طراحی جدید

فرمان D قطع شده

مهمترین تغییرات فنی و آپشن های کوییک جی ایکس نسبت به مدل قبلی این خودرو عبارتند از:

Quick GX از موتور MI5 GSI بهره می برد که دارای فناوری زمان بندی متغیر و سرهای سوپاپ ورودی (WTi) است.

قدرت و گشتاور خودرو حدود 5 درصد افزایش یافت.

استفاده از رینگ های آلومینیومی 14 اینچی به جای استیل

دکمه های کنترل روی فرمان قرار دارند.

از روکش های چرمی برای صندلی ها استفاده کنید

نصب سیستم چند رسانه ای با صفحه نمایش 7 پلاس

یک دوربین عقب وجود دارد

جهت یابی

اوتولیت

دارای سیستم کنترل باد لاستیک TPMS

دارای چراغ های جلو اتوماتیک یا چراغ های جلو اتوماتیک

سیستم جی پی اس

متاسفانه هنوز خبری از مودهای Kills Starter و فول آپشن خودرو کوئیک gx نیست. در حالی که این آپشن در سال 2017 بر روی خودروهای اتوماتیک فول پلاس نصب شد. عملکرد فناوری WTi یا زمانبندی متغیر هوشمند سوپاپ به این صورت است که وقتی موتور واژگون می شود، دریچه هوا کمی دیرتر باز می شود و کمی دیرتر بسته می شود. این کار باعث افزایش عملکرد موتور Quick GX می شود.

سیگنال بازدید : 132 جمعه 24 شهریور 1402 نظرات (0)


قالب سایت وردپرس با طراحی زیبا و کارایی آسان به بهبود کیفیت فروشگاه اینترنتی کمک می کند. در این مقاله تعدادی از بهترین قالب های وردپرس را برای وب سایت های آموزشی، شرکت ها، فروشگاه ها، اخبار و ... معرفی می کنیم. گرفتن. همه این تم ها یک وب سایت قدرتمند، مدرن و با کارایی بالا را با کسری از هزینه ارائه می دهند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید.

قالب وب سایت وردپرس چیست؟

قالب وردپرس یا قالب وب سایت مجموعه ای از فایل های گرافیکی، فایل های جاوا اسکریپت، CSS و کدهایی است که ظاهر کلی وب سایت شما را تشکیل می دهند. یکی از دلایل محبوبیت وردپرس تم های متنوع و زیبای آن است. به عنوان مثال، یک پوسته وردپرس می تواند هر چیزی را که مالک ممکن است برای وب سایت خود نیاز داشته باشد فراهم کند. به طور خلاصه، شما می توانید یک وب سایت حرفه ای با بهترین مضامین وردپرس بدون دانستن یک خط کد ایجاد کنید.

بهترین قالب های وب سایت کدامند؟

در ادامه 10 مورد از بهترین قالب های وردپرس را معرفی می کنیم که با سرعت، بهینه سازی، طراحی واکنش گرا و طرح بندی های مختلف می توانند به راحتی نیاز کاربران را برآورده کنند و به جلب رضایت مشتریان کمک کنند: ژاکت

برای بزرگنمایی کلیک کنید

1. قالب های Woodmart

قالب WoodMart یک قالب همه کاره وردپرس است که می تواند برای استایل دادن به هر نوع وب سایتی استفاده شود. صفحه تم و تنظیمات Woodmart صدها گزینه سفارشی سازی را برای تغییر تنظیمات ارائه می دهد. قالب Woodmart دارای بیش از 70 طرح از پیش ساخته شده ریسپانسیو است و شما می توانید از تم Woodmart برای ساخت هر نوع فروشگاه آنلاین استفاده کنید. قالب Woodmart به طور کامل از افزونه WooCommerce برای راه اندازی فروشگاه های آنلاین پشتیبانی می کند.

2. Astra را فرمت کنید

برای بزرگنمایی کلیک کنید

تم Astra یکی از بهترین قالب های وب سایت و یکی از پرفروش ترین قالب های وردپرس در جهان است. بخشی از این محبوبیت به کیفیت سایت های ایجاد شده، عناصر صفحه و تا حدی سهولت استفاده از آنها مربوط می شود.

تم Astra دارای طیف گسترده ای از تم ها است که اکثر برنامه های مورد نیاز کاربران را پوشش می دهد. Astra با طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با موسسات آموزشی، انتخاب مناسبی برای ایجاد یک وب سایت دوره آنلاین است.

3. پردازش بیشتر

تم افزونه یک تم همه کاره و چند منظوره است که می توان از آن برای ایجاد تقریباً هر نوع وب سایت وردپرسی استفاده کرد. قالب اضافی یک وب سایت تجاری، فروشگاهی و غیره است. قالب اضافی ممکن است قالب وب سایت مناسب شما باشد.

4. شکل دیگری از Devi

تم Divi یکی از محبوب ترین تم های چند منظوره وردپرس با نمایشگرهای متعدد است که می تواند برای راه اندازی تقریباً هر وب سایتی مورد استفاده قرار گیرد.

با بیش از 800 طرح‌بندی از پیش تعریف‌شده و بیش از 40 عنصر صفحه، تم Divi بی‌پایان قابل تنظیم است. و شما می توانید هر برنامه وب که می خواهید ایجاد کنید. پیکربندی و استفاده آسان از قالب های Devi Compatible با صفحه ساز Visual Designer. طراحی تمیز و مدرن. از ویژگی های این مدل می باشد.

5. قالب را باز کنید

پوسته آوادا چیزی بیش از یک تم سایت وردپرسی است. قالب آوادا یک قالب کامل با 77 دمو برای کودکان، کسب و کار، طراحی تزئینی، عکاسی و بیشتر مناسب برای انواع مشاغل می باشد. این قالب وردپرس همیشه در بهترین قالب های سایت قرار می گیرد و بهترین قالب های وردپرس دارای صفحه سازهای اختصاصی هستند و گزینه های سفارشی سازی زیادی دارند و می توانید از هر تغییری که می خواهید در قالب استفاده کنید.

6. قالب آجومل

قالب EduMall دارای تمامی امکانات برای ایجاد یک وب سایت آموزش الکترونیکی می باشد. قالب آجومال دارای تمامی امکانات مورد نیاز برای معلمان، دانش آموزان، دوره ها، ممتحنین و مدیریت تکالیف می باشد. علاوه بر این، قالب Ajomal با Elementor و ویژگی ها سازگار است. این به معنای تغییرات و سفارشی سازی های بی پایان است. با قالب های Ajomal فقط عناصری را که دارید بکشید و رها کنید.

7. قالب بندی خارج از موضوع

Betheme یک تم حرفه ای چند منظوره است که می تواند به راحتی با نوع وب سایتی که می خواهید ایجاد کنید بدون نیاز به نوشتن هیچ کدی سازگار شود. پلاگین حرفه ای Elementor صفحه ساز حرفه ای به صورت رایگان در این طرح گنجانده شده است.

8. مدل سازی فعال تر

تم Enfold یک تم همه کاره است که یکی از پرفروش‌ترین، کاربرپسندترین و بهترین قالب‌های سایت وردپرس در سراسر جهان است و می‌توانید از آن برای ایجاد انواع وب‌سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، خبری و غیره استفاده کنید. . داشتن 40 نمایش به شما کمک می کند تا نمایش مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید. قالب Unfold یک صفحه ساز منحصر به فرد دارد که به افزایش سرعت سایت کمک می کند و می توانید به راحتی سایت خود را سفارشی کنید.

9. سیستم دیجی لند

قالب دیجی لند یکی از قالب های فروشگاهی وردپرس می باشد که به طور ویژه با توجه به نیاز بازار ایران با ویژگی های متفاوت و منحصر به فرد طراحی شده است. فرمت ویژه دیجی لند یک محصول ایرانی است که با توجه به نیاز و تقاضای بازار معرفی شده است.

قالب دیجی لند با امکانات ویژه ای مانند خدمات پشتیبانی، بسته نصب آسان، ریسپانسیو بودن، صفحه سازهای اورجینال، مگامنوی پیشرفته و ... یکی از بهترین قالب های وبسایت فروشگاهی ایرانی می باشد.

10. معلم چیدمان

اگر به دنبال قالب  استادیار وردپرس جدید در زمینه قالب های آموزشی هستید. قالب Helper دارای 11 دمو مختلف است که برای Elementor و Visual Composer طراحی شده است و تمامی امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت آموزشی را داراست.

سیگنال بازدید : 1216 دوشنبه 20 شهریور 1402 نظرات (0)


مبلمان راحتی را می توان به دو دسته مبل راحتی و مبلمان سنتی تقسیم کرد. با توجه به ارزان بودن ست مبل های مدل L نسبت به مدل های دیگر، این نوع مبل بسیار پرطرفدار است و امروزه در بسیاری از خانه ها یافت می شود و جزء مهمی از دکوراسیون منزل است. مبل های یک تکه نه برای خانه های کوچک مناسب هستند و نه به راحتی می توان آن ها را در اتاق نشیمن قرار داد، ست مبل ها بیشتر برای فضاهای کوچک مناسب است و برای خانه های کوچک و آپارتمان ها انتخاب مناسبی است. در این مقاله با مزایا و معایب مبل راحتی آشنا می شوید.

صندلی چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، مبل L شکل ظاهری L دارد که از چندین قطعه تشکیل شده است که در دکوراسیون داخلی به شکل L در کنار هم چیده شده اند. مبلمان در مدل های مختلفی عرضه می شوند که هر کدام برای دکوراسیون خاصی مناسب هستند. مبل های چرمی کلاسیک، مبل های پارچه ای، مبل های منحنی، مبل های چستر، مبل های قابل تنظیم، مبل های بلوکی و مبل های مدرن از مدل های مبل هستند. با مقایسه مزایا و معایب مبل ال، می توانید تصمیم به خرید مبلمان به این سبک بگیرید.

مزایای L

1- ویژگی اصلی مبل، سازگاری آن با فضاهای کوچک است. این ویژگی مربوط به طراحی مبل است: این مبل دسته های بزرگی ندارد و فضای زیادی را اشغال نمی کند. در مقایسه با فضایی که مبل اشغال می کند، می تواند افراد بیشتری را در خود جای دهد و انتخاب مناسبی برای خانواده های پرجمعیت است.

2- مبل ال به گونه ای طراحی شده است که دسته های مبل قابل جدا شدن بوده و قسمت های مبل چسبیده و نزدیک به هم قرار می گیرند، بنابراین افراد نشسته بر روی مبل ال به یکدیگر نزدیک می شوند. یکدیگر. با یکدیگر و بین آنها صمیمیت بیشتری برقرار می شود این ویژگی با ایجاد فضایی صمیمی، مبل را برای مجالس خانوادگی مناسب می کند.

مبلمان 3 لیتری دارای طراحی مینیمال است و به راحتی با انواع دکورهای مدرن ترکیب می شود و به راحتی با سایر وسایل خانه شما هماهنگ می شود.

مبل 4 لیتری هم برای خانه های کوچک مناسب است و هم در خانه های بزرگ قابل استفاده است. در خانه های بزرگ که می خواهید چندین مبل بخرید، یکی از گزینه های مناسب، مبل ال است.

مبل 5 لیتری برای خواب و استراحت مناسب است. برخی افراد دوست دارند روی مبل بخوابند، مبل L انتخاب خوبی برای این افراد است.

6- یکی دیگر از مزیت های مبل این است که می توانید از آن برای تقسیم بندی فضای داخلی خانه استفاده کنید. مبل ال چند قسمتی دارد و در کنار هم قرار می گیرد، بنابراین فضا را بهتر سازماندهی می کند و به راحتی می توانید یک قسمت خانه را از قسمت های دیگر جدا کنید.

7- مبل ال را می توانید بنا به سلیقه خود در متریال های مختلف خریداری کنید، می توانید مبل ال چستر را چرم یا پارچه ای یا کاناپه L پارچه ساده را با توجه به کاربری مورد نظر خود انتخاب کنید. مبل های چرمی به راحتی تمیز می شوند، اما نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

قیمت مبل 8 لیتری نسبت به مدل های دیگر ارزان تر است.

کی یا ال

1- مبل تغییر نمی کند و برای کسانی که همیشه به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود هستند مناسب نیست.

2- در اتاق نشیمن روی مبل، از آنجایی که افراد در کنار هم نشسته اند، نمی توانند چهره یکدیگر را ببینند و مجبورند برای دیدن چهره حضار به پهلو بنشینند.

3- اگر خانه بزرگی دارید و می خواهید مبلمان بخرید مبلمان L انتخاب مناسبی نیست زیرا طراحی آن در یک خط قرار گرفته است که خانه را خالی جلوه می دهد.

4- برای تماشای تلویزیون فقط می توان از قسمتی از مبل که جلوی تلویزیون است استفاده کرد و نشستن در قسمت دیگر تماشای تلویزیون را سخت می کند.

مراجعه به مرجع: https://farazandefurniture.com/انواع-مبل-ال/

سیگنال بازدید : 16 یکشنبه 19 شهریور 1402 نظرات (0)


عینک آفتابی به محافظت از چشمان شما در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید کمک می کند. این اشعه ها می توانند باعث آسیب چشم شوند و در دراز مدت منجر به بیماری های چشمی مانند آب مروارید و دژنراسیون ماکولا شوند. استفاده از عینک آفتابی با فیلتر UV می تواند از این خطر جلوگیری کند. هنگام خرید عینک آفتابی، بهتر است از عینک هایی با فیلتر UV400 استفاده کنید که تا 99 درصد اشعه های UVA و UVB را مسدود می کند. انتخاب عینک آفتابی با لنزهای پلاریزه همچنین می تواند به محافظت از چشمان شما در برابر تابش خیره کننده ناخوشایند مانند تابش خیره کننده آب، برف یا سایر سطوح صاف کمک کند.

در نهایت، برای محافظت بهتر از چشمان خود، همیشه از عینک آفتابی در فضای باز استفاده کنید، حتی در روزهای ابری، زیرا اشعه ماوراء بنفش همچنان می تواند از ابرها عبور کند و به چشمان شما آسیب برساند. امروزه می توانید گزینه های باکیفیت را با قیمت های مناسب پیدا کنید. هم فروشگاه های فیزیکی و هم فروشگاه های اینترنتی معمولا تخفیف ها و فروش های ویژه ای دارند که به شما امکان می دهد عینک های مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تری خریداری کنید. در هر صورت، در زیر 5 وب سایت تخصصی خرید عینک اصلی https://sapticstore.ir/ را به شما معرفی می کنیم که طیف منحصر به فرد و متنوعی از محصولات را به شما ارائه می دهند.

چرا عینک می زنیم؟

استفاده از عینک آفتابی برای محافظت از چشم در برابر اشعه های مضر خورشید بسیار مهم است. در زیر چند دلیل برای استفاده از عینک آفتابی آورده شده است.

• محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش: یکی از مهمترین دلایل استفاده از عینک آفتابی، محافظت از چشمان شما در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) است. اشعه ماوراء بنفش می تواند به ساختار چشم آسیب برساند و مشکلاتی مانند سوختگی قرنیه، آب مروارید (کدر شدن عدسی چشم) و دژنراسیون ماکولا (آسیب به ناحیه مرکزی شبکیه) ایجاد کند. عینک آفتابی با فیلتر کردن اشعه ماوراء بنفش این خطرات را کاهش می دهد.

• کاهش روشنایی چشم: وقتی در معرض نور خورشید قرار می گیرید، چشم ها می توانند درخشان شوند و این می تواند منجر به خستگی و خستگی چشم شود. عینک آفتابی با کاهش میزان نور و اشعه های مستقیمی که به چشم می رسد می تواند این مشکلات را بهبود بخشد.

• خطر بیماری های چشمی را کاهش می دهد: استفاده منظم از عینک خطر ابتلا به بیماری های چشمی مانند دژنراسیون ماکولا (بیماری مربوط به پیری شبکیه چشم) و سرطان پوست را کاهش می دهد. - چشم

• محافظت از پوست دور چشم: عینک آفتابی با ایجاد سایه و محافظت از پوست دور چشم می تواند از پوست دور چشم محافظت کند.

بین آینه های واقعی و شبیه سازی شده تمایز قائل شوید

تشخیص تفاوت بین عینک واقعی و تقلبی ممکن است دشوار باشد، اما در اینجا چند راه برای تشخیص تفاوت بین عینک واقعی و تقلبی وجود دارد:

• بررسی کیفیت ساخت: شیشه های اصلی معمولا با استفاده از مواد با کیفیت بالا و آخرین تکنولوژی ساخته می شوند. بررسی کیفیت قطعات، جنس بدنه و اتصال قطعات به شما کمک می کند بین عینک اصل و تقلبی تشخیص دهید.

• بررسی برچسب و بسته بندی: بررسی برچسب و بسته بندی بطری ها نیز کمک کننده است. لیوان های اورجینال معمولا دارای برچسب و کیفیت مناسبی هستند و بسته بندی آن ها بیشتر به صورت حرفه ای انجام می شود.

• شماره سریال را بررسی کنید. برخی از عینک های اصلی دارای شماره سریال منحصر به فردی هستند که می توانید آنها را بررسی کنید. اگر عینک دارای شماره سریال است، مطمئن شوید که شماره سریال با برچسب و مدل عینک مطابقت دارد.

• بررسی لوگو و نمادها: نشان و علامت های برجسته روی لیوان می تواند نشان دهنده اصالت آنها باشد. نگاه دقیق‌تر به لوگو و علامت‌ها، از جمله نوع فونت و طرح نوشته، به شما کمک می‌کند تا تشخیص دهید که آیا عینک تقلبی است یا خیر.

بازدید از یک فروشگاه معتبر: بهترین راه برای خرید عینک آفتابی اصل مراجعه به یک فروشگاه معتبر و معتبر است.

ما 5 سایت اختصاصی برای خرید عینک آفتابی اصل را معرفی می کنیم

در زیر پنج نکته مهم برای خرید عینک اصل ارائه کرده ایم تا بتوانید خریدی مطمئن و مطمئن داشته باشید:

Saptic را به صورت آنلاین خریداری کنید

فروشگاه ساپتیک به عنوان یک سایت خرید آنلاین می تواند گزینه مناسبی برای خرید عینک آفتابی زنانه و مردانه باشد. با استفاده از گزینه های مختلف ارائه شده در این وب سایت می توانید عینک مناسبی را با توجه به نیاز و سلیقه خود خریداری کنید. فروشگاه ساپتیک به عنوان فروشگاه رسمی عینک سایران مرجعی برای ارائه محصولات و خدمات سلامت چشم در ایران است و بر اساس دانش فنی و زیرساخت های آزمایشگاهی مطمئن، زمینه ارائه خدمات و محصولات استاندارد و با کیفیت را دارد. . در بازارهای نظامی، سلامت، زیبایی و ورزش. برای مثال عینک خلبانی یکی از محبوب ترین عینک های ساپتیک است.

برخی از برندهای معروف عینک آفتابی اصل را مستقیماً به مشتریان عرضه می کنند و شما می توانید برای مشاهده محصولات به فروشگاه اپتیکال مراجعه کرده و عینک برند مورد نظر خود را سفارش دهید. لازم به ذکر است که قبل از خرید، بهتر است اطلاعات کافی در مورد عینک آفتابی اصلی مورد نظر خود جمع آوری کنید و با توجه به نیاز خود عینک های باکیفیت، کارآمد و خوش فرم را انتخاب کنید. اگر همچنان در خرید عینک آفتابی اصل سردرگم هستید، کارشناسان فروشگاه سپتیک آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. جهت تماس با کارشناسان فروشگاه سپتیک با شماره 03136306199 یا 09133768731 تماس بگیرید.

آرکو شاپ آنلاین یک فروشگاه اینترنتی معتبر و قابل اعتماد در زمینه فروش عینک آفتابی اصل می باشد. برخی از نقاط قوت آرکوشاپ تجربه در فروش عینک آفتابی، رضایت بالای مشتریان، قیمت رقابتی و کیفیت عالی محصول است. آرکوشاپ آنلاین ارائه دهنده انواع عینک آفتابی، عینک اسپرت، عینک آفتابی مردانه و زنانه و عینک پلاریزه می باشد و می توانید از طریق آرکو شاپ آنلاین محصولات موجود را مشاهده و خرید خود را تکمیل نمایید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آرکوشاپ امکان تست خانگی است که در اختیار ساکنین تهران، اسلامشهر، رباط کریم و گلستان قرار دارد. می توانید حداکثر 10 مدل عینک را برای تست انتخاب کنید. سفارش های ثبت شده در آرکو شاپ به تهران و سایر استان ها از طریق پست و باربری ارسال می شود. نحوه ارسال باید در مرحله ثبت سفارش توسط مشتری مشخص شود. هزینه ارسال بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالا و فاصله تا شهر مقصد محاسبه می شود. خریدهای بالای 300 هزار تومان ارسال رایگان دارند و سفارشات معمولا بین 1 تا 3 روز کاری به مقصد می رسد. آرکوشاپ برای خرید عینک نیز خدمات مشاوره رایگان ارائه می دهد که می توانید با مشاورین تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

فروشگاه اینترنتی کافه عینک

فروشگاه اینترنتی کافه عینک یک فروشگاه معتبر با سابقه در زمینه فروش و تولید دارو و عینک می باشد. برخی از ویژگی های کافه عینک شامل تخصص در زمینه عینک طبی و اصل، امکان انتخاب چندین مدل عینک و سفارش بدون پرداخت و خرید، ارسال رایگان در تهران، امکان تست شخصی قبل از خرید و امکان تعویض یا عودت کالا تا 48 ساعت پس از دریافت

برای خریداران منطقه تهران امکان انتخاب چند مدل عینک و سفارش بدون پرداخت و خرید وجود دارد. خریداران می توانند مدل های مورد نظر خود را با تحویل رایگان درب منزل و گزینه های تست شخصی امتحان کنند و در صورت تمایل به خرید پرداخت کنند. در صورت عدم انتخاب لیوان از بین مدل های ارسالی، کالای ارسالی به صورت رایگان به شما بازگردانده می شود. حمل و نقل در تهران نیز رایگان است. در صورت انتخاب ارسال سریع با پیک، قیمت 30 هزار تن خواهد بود. سفارش شهرستان ها توسط پست پیشتاز انجام می شود و قیمت مربوطه از روی قیمت درج شده توسط شرکت پست محاسبه می شود. تمامی محصولات به جز عینک طبی ظرف 48 ساعت پس از دریافت کالا قابل مرجوع یا تعویض می باشد.

بوتیک آنلاین عینک بینا

فروشگاه اینترنتی عینک بینا با 60 سال سابقه در زمینه فروش عینک آفتابی طبی و اصل می باشد. این فروشگاه به صورت آنلاین نیز کار می کند. فروشگاه عینک بینا انواع عینک آفتابی، طبی، لنز تماسی و عینک را از برندهای معتبر عرضه می کند. محصولات با پیک یا اسنپ به تهران و از طریق پست به شهرستان ها ارسال می شود. هزینه ارسال به تهران و شهرستان ها بر اساس قیمت تعیین شده توسط پست یا اسنپ محاسبه می شود.

زمان تحویل کالا در تهران با پیک و اسنپ 24 ساعت و برای سفارشات خارج از تهران 72 ساعت کاری می باشد. فریم های طبی و عینک آفتابی ظرف 3 روز از تاریخ سفارش قابل برگشت و تعویض می باشد. لازم به ذکر است که گزارش مشکلات فیزیکی تنها در عرض 24 ساعت پس از دریافت کالا قابل بررسی و پاسخگویی می باشد. آیا می خواهید عینک آفتابی اصل بخرید یا اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی بینا تماس بگیرید.

فروشگاه اینترنتی عینک عثمانی

فروشگاه عینک عثمانی یک فروشگاه اینترنتی آجر و ساروج است که در زمینه فروش عینک آفتابی فعالیت می کند. این فروشگاه از سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرده و از سال 1377 فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده است. عثمانی اپتیک محصولات خود را از کشورهای سازنده آسیایی وارد می کند و دارای دو شعبه در تهران و مهاباد می باشد که می توانید به صورت حضوری از آنها بازدید و خریداری نمایید. هزینه ارسال سفارشات به سراسر کشور در زمان ارسال محاسبه می شود و سفارشات به شهرستان ها از طریق پست پیشتاز ارسال می شود.

پس از دریافت کالای خریداری شده، می توانید ظرف 72 ساعت کالا را بدون قید و شرط تعویض کنید. برای این منظور می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و محصولات را برای تعویض ارسال نمایید. لازم به ذکر است گزینه بازگشت کالا به عهده خریدار می باشد و مبلغ 35 هزار تومان بابت بسته بندی و ارسال از مبلغ پرداختی کسر و مابقی به حساب شما ارسال خواهد شد. 48 ساعت پس از تایید انبار. تعویض و یا مرجوعی کالا فقط یک بار امکان پذیر است که با توجه به هزینه بالای نیروی انسانی احتمال آسیب دیدن کالا وجود دارد.

نکاتی که باید هنگام خرید عینک در نظر بگیرید.

توصیه می کنیم در هنگام خرید عینک آفتابی به نکات زیر توجه کنید تا از خرید خود رضایت کامل داشته باشید:

• فیلتر UV: اطمینان حاصل کنید که عینک دارای فیلتر UV است. اشعه مضر UV می تواند سلول های چشم را از بین ببرد و باعث مشکلات چشمی شود. بنابراین انتخاب عینک با فیلتر UV می تواند چشمان شما را از این آسیب محافظت کند.

• جنس و کیفیت لنز: لنزهای عینک را می توان از مواد مختلفی از جمله پلاستیک، پلی کربنات یا شیشه تهیه کرد. هر کدام از این انواع ویژگی های خاص خود را دارند. به عنوان مثال، عینک هایی با عدسی پلی کربنات در برابر ضربه مقاوم تر هستند و برای فعالیت های ورزشی مناسب هستند. همچنین توجه داشته باشید که لنز در خطوط و گوشه ها مه آلود نباشد.

• محافظت در برابر نور: اگر عینک آفتابی با سایه خاصی انتخاب می کنید، مطمئن شوید که از نور کافی محافظت می کند. عینک های خاص می توانند تابش خیره کننده را کاهش دهند و راحتی بصری را بهبود بخشند.

• سبک طراحی: انتخاب عینک متناسب با سبک و طرح شما می تواند احساس راحتی و رضایت را به شما بدهد. همچنین مطمئن شوید که عینک با فرم صورت شما مطابقت داشته باشد و با بینی و گوش شما همخوانی داشته باشد.

در این مطلب 5 سایت تخصصی خرید عینک در ایران و چند نکته برای خرید عینک آفتابی اصل را معرفی کرده ایم. همچنین می‌توانید از https://www.warbyparker.com دیدن کنید تا از فروشگاه‌های معتبر خارج از کشور مطلع شوید. از اینکه تا انتها از ما حمایت کردید متشکریم

مراجعه به مرجع: https://www.beytoote.com/news/selective-news/buy2-original-sunglasses.html

سیگنال بازدید : 528 پنجشنبه 16 شهریور 1402 نظرات (0)


ولوو پنتا، بخشی از گروه ولوو، موتورهای دریایی و صنعتی و دیزل ژنراتورها را تولید می کند. این شرکت با سابقه طولانی در زمینه تولید موتور دیزل و ژنراتور یکی از معتبرترین و پیشروترین تولیدکنندگان در این زمینه محسوب می شود.

ویژگی ها و کاربردهای دیزل ژنراتور ولوو:

1. راندمان و عملکرد بالا: ژنراتورهای دیزلی ولوو به دلیل فناوری پیشرفته و عملکرد بالا شناخته شده اند. این موتورها این قابلیت را دارند که در شرایط مختلف قدرت با کیفیتی پایدار ارائه دهند.

2. مصرف سوخت کم: موتورهای دیزلی ولوو برای مصرف سوخت کمتر بهینه شده اند. این ویژگی کمک می کند تا کارکرد دیزل ژنراتورهای ولوو اقتصادی تر شود.

3. کاربردهای چندگانه: دیزل ژنراتورهای ولوو در صنایع مختلف از جمله دریایی، نفت و گاز، نیروگاه ها، ساختمان سازی، صنعتی و بسیاری دیگر استفاده می شود.

4. فناوری مدرن: ولوو از فناوری مدرن برای تولید موتور و موتورهای دیزلی استفاده می کند. این شامل دستگاه های کنترل هوشمند، سیستمی برای کاهش آلاینده ها و بهینه سازی مصرف سوخت است.

5. پشتیبانی و خدمات پس از فروش: شرکت هایی مانند ولوو پنتا اغلب دارای خدمات پس از فروش قوی از جمله نگهداری، تعمیر، تامین قطعات یدکی و مشاوره فنی هستند.

6. مقاومت در برابر شرایط سخت: دیزل ژنراتورهای ولوو به دلیل طراحی برای تحمل شرایط سخت محیطی مانند تاخیر در آب و هوا و شرایط سخت کاری برای محیط های صنعتی و دریایی مناسب هستند.

ولوو به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید موتور و دیزل ژنراتور، گزینه ای با تکنولوژی پیشرفته و تجربه موثر در تامین انرژی پایدار و قابل اعتماد در بخش های مختلف است.

دیزل ژنراتور چیست؟

دیزل ژنراتور: کاربرد، عملکرد، ویژگی ها و اهمیت

دیزل ژنراتور یکی از فناوری های مهم برای تولید برق و انرژی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها با ترکیب یک موتور دیزل با نیروی الکتریکی، تولید برق مستقل را فراهم می کنند. این عمدتا در برنامه های اضطراری، صنعتی، تجاری و مسکونی استفاده می شود. در این مقاله، بیشتر در مورد تولید کنندگان موتور دیزل بررسی خواهیم کرد.

استفاده:  https://www.aryanews.com/News/20230905183800115/

دیزل ژنراتورها در صنایع مختلف و در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله کاربردهای رایج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. استفاده خانگی و مسکونی: دیزل ژنراتورها را می توان به عنوان منبع پشتیبان برای تامین برق در منازل و منازل استفاده کرد. این می تواند در مورد قطع برق شبکه یا نیاز به برق پشتیبان برای تجهیزات حساس مفید باشد.

2. تجارت و تجارت: در محیط های تجاری مانند مغازه ها، ادارات، کارخانجات و مشاغل کوچک و بزرگ از دیزل ژنراتورها به عنوان منبع پشتیبان برق در صورت قطع برق استفاده می شود.

3. صنعت و ساخت: از دیزل ژنراتورها در کارخانه ها، واحدهای صنعتی و تولیدی برای تامین برق مورد نیاز تجهیزات و ماشین آلات استفاده می شود. این به جلوگیری از وقفه در خط تولید کمک می کند.

4. ساختمان های بزرگ: در برج ها، ساختمان های اداری، مجتمع ها و مراکز خرید بزرگ، از دیزل ژنراتورها به عنوان منبع پشتیبان برای تامین برق در مواقع اضطراری استفاده می شود.

5. نیروگاه ها و نیروگاه ها: گاهی از دیزل ژنراتورها به عنوان منبع اصلی برق در کارخانه های موقت یا مناطقی که تامین برق مشکل است استفاده می شود.

6. صنایع دریایی: دیزل ژنراتورها در کشتی ها به عنوان منبع اصلی تامین برق تجهیزات دریایی و تجهیزات دریایی استفاده می شوند.

عملکرد و اجزای سازنده:

دیزل ژنراتور از دو بخش اصلی تشکیل شده است: موتور دیزل و ژنراتور الکتریکی.

1. موتور دیزل: در دیزل ژنراتور، موتور دیزل به عنوان منبع تولید انرژی مکانیکی عمل می کند. با سوزاندن سوخت دیزل، انرژی تولید می شود که موتور را می چرخاند.

2. ژنراتور الکتریکی: یک ژنراتور الکتریکی، انرژی مکانیکی تولید شده توسط موتور دیزل را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. این برق تولید شده یا به شبکه متصل است یا مستقیماً به مصرف کننده عرضه می شود.

ویژگی ها و اهمیت:

دیزل ژنراتورها دارای برخی ویژگی های کلیدی هستند که آنها را به وسیله ای حیاتی برای تامین برق تبدیل می کند:

1. پایداری در مواقع اضطراری: یکی از ویژگی های مهم دیزل ژنراتورها توانایی کار در مواقع اضطراری است. این دستگاه ها در صورت قطع برق به صورت خودکار مورد استفاده قرار می گیرند و تامین انرژی را تضمین می کنند. https://www.aryanews.com/News/20230905181833769/

2. راندمان و مصرف سوخت کم: دیزل ژنراتورها معمولاً سوخت کمتری نسبت به سایر منابع تولید برق مصرف می کنند. به کاهش مصرف انرژی کمک می کند

3. پشتیبانی از تجهیزات حساس: در مناطق و صنایعی که نیاز به پایداری تجهیزات حساس است، دیزل ژنراتورها به عنوان منبع اصلی یا پشتیبانی برای تامین برق مورد استفاده قرار می گیرند.

4. استفاده در مناطق دورافتاده: در مناطقی که دسترسی به برق مشکل است، از دیزل ژنراتورها به عنوان یک راه حل منبع تغذیه موقت یا دائمی استفاده می شود.

دیزل ژنراتورها به عنوان یک منبع تغذیه قوی و پایدار در موارد مختلف مانند قطعی برق، تامین برق صنایع و مکان‌های مختلف، تامین برق کوتاه مدت نیروگاه و پایداری، تامین برق کشتی و موارد دیگر حائز اهمیت هستند. این دستگاه ها با توجه به ویژگی های مقاومتی بالایی که دارند می توانند استحکام لازم و کمک به عملیات پایدار در شرایط اضطراری را داشته باشند. انگیزه پشت این فناوری بهبود زندگی و تامین انرژی قابل اعتماد برای تمام نیازهای ما است.

سیگنال بازدید : 463 چهارشنبه 15 شهریور 1402 نظرات (0)


کمتر کسی تا به حال نام تتریس را شنیده است. حتی ممکن است به دلیل شباهت نام‌ها، Tether را با Ether اشتباه بگیرید. اما تتر چیست؟ چرا تتر یک استیبل کوین نامیده می شود؟ USDT چه تفاوتی با سایر ارزهای دیجیتال دارد؟ در این مقاله به تفصیل به تتر می پردازیم، مزایا و اخبار آن را بیان می کنیم و بهترین جایگزین ها را برای این ارز فیات محبوب ارائه می دهیم. شلاق زدن را ادامه دهید.

تتر چیست؟

Tether چیست - USDT چیست؟

تتر یک ارز دیجیتال و یک استیبل کوین است، به این معنی که هر تتر توسط یک دلار آمریکا پشتیبانی می شود. استیبل کوین ها اساساً سکه هایی با قیمت ثابت هستند. به طور معمول، بیشتر استیبل کوین ها با دلار پشتیبانی می شوند. اما برخی از این نوع ارزهای دیجیتال توسط طلا، سایر ارزهای دیجیتال یا سایر کالاهای گرانبها پشتیبانی می‌شوند یا توسط الگوریتم‌های ریاضی تنظیم می‌شوند. بر اساس چنین ایده ای و به لطف ظرفیت عملیاتی ارزهای دیجیتال، ارزش دلار ثابت می ماند.

به عبارت ساده، تتر (USDT) یک ارز دیجیتال به ارزش یک دلار در هر واحد است.

در جولای 2014 (ژوئیه 2014)، ارز دیجیتال Tether راه اندازی شد و Realcoin نامگذاری شد، سپس در نوامبر همان سال نام خود را به Tether تغییر داد. صرافی Bitfinex در سال 2015 این ارز را به پلتفرم معاملاتی خود اضافه کرد. این صرافی امروز در گردش است، با ارزش بازار بیش از 80 میلیارد دلار، که به اختصار USDT نامیده می شود.

تتر (USDT) محبوب ترین استبل موجود در بازار است. بنابراین استیبل کوین تتر به یک ارز دیجیتال مهم در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. امروزه تتر به تامین نقدینگی و به حداقل رساندن ضرر کاربر در برابر نوسانات بازار کمک می کند. این ویژگی تتر به این دلیل است که یک ارز با ثبات است. مزایای این سکه ها در بازار کریپتو غیرقابل انکار است. مهمترین مزیت استیبل کوین ها این است که سرمایه گذاران می توانند از آنها به عنوان راهی برای فرار از بازارهای نزولی بدون تبدیل دارایی های خود به ارزهای فیات استفاده کنند.

به طور معمول، ارزش این ارزها به یک ارز فیات یا دارایی ارزش گره خورده است. Tether با مسئولیت محدود در ابتدا اعلام کرد که هر USDT یک دلار ارزش دارد و توسط دلار پشتیبانی می شود. اما در سال 2019، این حمایت را تغییر داد تا وام به شرکت های مرتبط را نیز شامل شود. گزارشی که در سال 2021 توسط تتر منتشر شد نشان داد که تنها 2.9٪ از USDT توسط دلار پشتیبانی می شود و بیش از 65٪ از این توکن ها توسط صورتحساب های ناامن پشتیبانی می شوند.

در حال حاضر 4 نوع سکه پایداری Tether وجود دارد. USDT با پشتوانه دلار آمریکا، EURT توسط یورو، CNHT توسط یوان چین و XAUT یا Tether Gold توسط 1 اونس طلا پشتیبانی می شود.

اگر بخواهیم مفهوم اصلی Tether را خلاصه کنیم، به جدول زیر می رسیم:

تتر یا USDT یک استیبل کوین (یک ارز دیجیتال با ارزش ثابت) است که ارزش آن برابر با یک دلار آمریکا است.

بلاک چین تتر وجود ندارد. استیبل کوین تتر در شبکه های مختلفی مانند Tron، Binance Smart China، Ethereum، Solana، Polygon، Phantom و غیره منتشر شده است.

قیمت تتر قیمت USDT به ازای هر دلار آمریکا است. قیمت ریالی تتر با ضرب مقدار دلار به ریال در قیمت لحظه ای تتر محاسبه می شود.

چه کسی مسئول این ارز دیجیتال است؟

توکن های تتر توسط Tether Limited، یک شرکت مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا صادر می شوند. وب سایت تتر بیان می کند که این ارز در هنگ کنگ ثبت شده است و با دفاتر مختلفی در سراسر ایالات متحده کار می کند. شرکت مادر موسس صرافی Tether و Bitfinex iFinex است. Bitfinex یک صرافی دیجیتال مستقر در هنگ کنگ است. این صرافی یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان است. Ludovicus van der Velde مدیرعامل Bitfinex و Tether است و فیلیپ پاتر مدیر ارشد استراتژیک هر دو شرکت است. برگه سفید تتر براک پیرس، ریو کالینز و کریگ سلرز را به عنوان بنیانگذاران فهرست کرده است.

چی آمریکا تتر؟

برای چه چیزی می توان از تتر استفاده کرد؟

در واقع می توان گفت که همه کسانی که امروزه در بازار ارزهای دیجیتال معامله می کنند، با تتر نیز معامله کرده اند. تعداد کمی از مردم از تتر برای خرید و فروش بیت کوین یا ارز دیجیتال خود استفاده نکرده اند یا زمانی که از بیت کوین سود دریافت کردند آن را به تتر تبدیل نکرده باشند. در حال حاضر، بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال USDT در بازار معاملات خود دارند و از آنجایی که تتر اولین بازار ارز دیجیتال استیبل کوین است و بسیاری از مردم آن را می شناسند، بیشترین تعداد تراکنش را در بین سایر استیبل کوین ها دارد. با توجه به حجم معاملات، تتر نیز پول بیشتری را از نظر عرضه و تقاضا به بازار می آورد.

متی گرینسپن، تحلیلگر بازار تورو در پاسخ به این سوال اذعان می کند که:

همه کسانی که در صرافی های اصلی معامله می کنند از Tether در مشاوره خرید ارز دیجیتال استفاده می کنند.

صرافی هایی مانند Bitfinex دارایی های مشتری را در USDT به جای USD ذخیره می کنند. بنابراین، اگر شخصی بخواهد پول خود را از صرافی مانند Bitfinex دریافت کند و به دلیل نوسانات شدید بازار، شرایط خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال را نداشته باشد، آن تراکنش از طریق Tether انجام می شود. بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال در برخورد با بانک های سنتی با چالش های زیادی روبرو هستند. بانک هایی که در مورد ارزهای دیجیتال بسیار محتاط هستند. تتر جایگزین ثابتی برای دلار است که به دلیل نوسانات کم این ارز توسط صرافی ها و کاربران عرضه شد.

یک منبع در ارز دیجیتال که نخواست نامش فاش شود، اذعان کرد:

صرافی هایی که ارزهای دیجیتال را مبادله می کنند از Tether برای ارزش گذاری یک ارز خاص بدون نیاز به نگهداری دلار آمریکا در حساب بانکی استفاده می کنند. این باعث می شود بسیاری از پلتفرم ها به استفاده از Tether علاقه مند شوند، به خصوص آنهایی که در حفظ روابط با بانک های سنتی در تراکنش های خود با مشکلات زیادی مواجه هستند.

بر اساس وب سایت تتر، تتر به شما این امکان را می دهد که با استفاده از این ارز دیجیتال به عنوان جایگزینی برای ارزهای سنتی، توکن های دیجیتال را به صورت یک به یک، جهانی، سریع و ایمن ذخیره، ارسال و دریافت کنید. نگه داشتن دارایی های مشتریان در تتر به این معنی است که صرافی ها می توانند تا زمانی که مشتریان مایل به دریافت دارایی های خود به دلار باشند، کارمزد تراکنش ها را کاهش دهند. سپس طناب را می توان با دلار مبادله کرد. معامله گران همچنین از USDT برای محافظت از سود خود در طول نوسانات بازار و انتقال پول از یک پلت فرم به پلتفرم دیگر استفاده می کنند.

چرا به Tether نیاز داریم؟

دلایل اهمیت تتر چیست؟

تتر یکی از پرکاربردترین ارزهای دیجیتال در بازار است. زیرا انعطاف پذیری بیشتری را به سرمایه گذاران ارائه می دهد و به عنوان جایگزینی برای دلار در بسیاری از صرافی های رایج استفاده می شود. در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد که چرا تتر نقش مهمی در دنیای ارزهای دیجیتال دارد.

استراتژی خروج

نوسانات بازار یک نگرانی عمده در فضای ارزهای دیجیتال است. هنگامی که خرس ها شروع به تسلط بر بازار کنند، سرمایه گذاران گزینه های کمی برای بررسی دارند. آنها می توانند دارایی های خود را دوباره به ارز فیات بفروشند. این فرآیند بسیار زمان بر بوده و بالاترین هزینه ممکن را دارد. از طرف دیگر، می توانید در بازار نزولی بمانید و زیان های ناشی از آن را بپذیرید. اما تتر گزینه سومی را به معادله اضافه می کند. شما می توانید با تبدیل دارایی های خود به Tether از ضرر جلوگیری کنید.

تفاوت را کاهش دهید

از آنجایی که تتر یک دارایی بلاک چین است، تبدیل بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال به USDT به آسانی تبادل بیت کوین به اتریوم است. تتر به شما امکان می دهد ارز دیجیتال را با کمترین حاشیه به یکدیگر منتقل کنید و از نوسانات بازار در امان است.

روش پرداخت

مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال، تتر پتانسیل استفاده در سیستم های معاملاتی بین المللی را دارد. USDT را می توان بدون تبدیل وجوه یا پرداخت هزینه انتقال اضافی به سراسر جهان ارسال کرد. نکته این است که ارسال تتر به سراسر جهان به آسانی بیت کوین است.

حسابداری

یکی دیگر از مزایای بزرگ استفاده از Tether به عنوان وسیله پرداخت، حسابداری است. از زمان شروع بیت کوین، همیشه سردرگمی های زیادی در مورد استفاده از آن به عنوان نوعی پرداخت وجود داشته است. شرکت‌هایی که برای کالاها یا خدمات خود با ارزهای دیجیتال پرداخت می‌کنند، اغلب مجبورند مبلغ پرداختی خود را به دلار آمریکا ارزیابی کنند. تتر این نگرانی را از بین می برد زیرا قیمت تتر همیشه 1 دلار است.

انتقال پول

تتر انتقال پول واقعی را به جای ارز دیجیتال آسان می کند. این عملکرد اصلی Tether در برخی از مناطق جهان است. به خاطر داشته باشید که در برخی جاها تبدیل ارزهای دیجیتال به پول فیات دشوار است. در برخی کشورها این عمل غیرقانونی است. برای همه این مناطق، Tether یک انتخاب هوشمندانه است. همچنین تتر بر روی بلاک چین های مختلف قرار گرفته است که می تواند آن را به گزینه ای مناسب با هزینه کمتر نسبت به سایر استیبل ها تبدیل کند.

بلاک چین تتر من؟

تتر یک شبکه بلاک چین نیست و شبکه بلاک چین تتر وجود ندارد. تتر در واقع یک توکن یا  صرافی بیت ارز دیجیتالی است که توسط Tether Limited در شبکه های مختلف ارائه می شود. شبکه بلاک چین زیرساخت فنی لازم را برای انتقال تتر فراهم می کند. تتر یا USDT تنها واحد انتقال ارزش در بلاک چین است. در بخش بعدی انواع مختلف شبکه های Tether و Tether را معرفی می کنیم.

تعداد صفحات : 16

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 152
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 23
 • آی پی دیروز : 27
 • بازدید امروز : 82
 • باردید دیروز : 267
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 752
 • بازدید ماه : 82
 • بازدید سال : 16,895
 • بازدید کلی : 74,481